עצת החודש: לגבות, לגבות, לגבות!

בכל עסק כיום קיים מידע עצום הנמצא על גבי מדיה דיגיטלית. בין אם החומר החשוב לנו נמצא על גבי המחשב האישי, בשרתי החברה או בסביבת "ענן", גיבוי נכון הוא הכרחי לפני שיהיה מאוחר מדי.

כל אחד מאיתנו חווה פעם את הרגע הזה ומי שעוד לא חווה, וודאי יחווה: הרגע שהמחשב משתתק. וירוס, טעות של עובד, או פשוט 'סתם' קריסה של המחשב וכל החומר הולך לאיבוד. אז מה שלא נעשה חייבים חייבים חייבים לגבות, ולעשות את זה עוד היום לפני שיהיה מאוחר מידי. אפשר לגבות בצורה 'ידנית', על גבי 'אר דיסק' חיצוני, 'דיסק און קי' ואפשר, לפעמים גם יותר פשוט וזול, להשתמש בחברת גיבוי.

עופר א. לידסקי, מנכ"ל ומייסד "טרהסייף בע"מ", מייעץ לנו כיצד לבחור את פתרון הגיבוי המתאים לעסק ולבית: עם שלל פתרונות הגיבוי הקיימים היום בשוק יש צורך לדעת באיזה סוג של פתרון יש לבחור על מנת לגבות את המידע העסקי והמידע הביתי והאישי. לעסקים, חשוב לבחור לא סתם בגיבוי אלא בשירות גיבוי מנוהל לעסקים שיעניק לכם את הדברים הבאים:

1. גיבוי יומי, מוצפן ומאובטח של המידע העסקי שהתווסף באותו היום.

2. בדיקות יומיות של תקינות הגיבוי על ידי טכנאי גיבוי מקצועיים של החברה.

3. אפשרות לשחזור מידע באופן עצמאי בכל רגע ומכל מקום באמצעות האינטרנט.

4. גיבוי מאובטח עם מערכת הצפנה אמיתית השומרת על המידע שלכם.

5. תמיכה טכנית 24/7 של תומכים מקצועיים וסבלניים.

6. תמיכה בכל מערכות ההפעלה ומסדי הנתונים.

7. תמיכה בשרתים וירטואליים.

חשוב לבחור בחברה שתעניק לכם את היתרונות הבאים:

1. החברה שמפעילה שרתי גיבוי בישראל ובמדינות נוספות.

2. חברה שמעניקה שירות המותאם לעסקים בכל הגדלים ומספקת מטריית אבטחה למידע העסקי.


למשל השירותים של טרהסייף:

TerraSafe Cloud Backup - מאפשר גיבוי של מידע לענן של טרהסייף וגישה מיידית מכל מקום בעזרת הסמארטפון.

TerraSafe Cloud Sync – שירותי הסנכרון לענן של טרהסייף. שירות המאפשר לכם לסנכרן בין המחשבים השונים שלכם לענן.

שירותי גיבוי בענן שמתאימים במיוחד לצרכים שלכם, בין אם הם צרכים של גיבוי בסיסי נתונים או דווקא גיבוי קבצים, תמונות, סרטים ומוסיקה. שרתים המאפשרים גישה ישירה לחומר המאוחסן בענן, כך למשל, תוכלו לצפות במסמך חשוב או לנגן את המוסיקה שלכם ישירות מהענן.

והכי חשוב לבחור בחברה שמתאימה את פתרונות הגבוי שלה בדיוק לצרכים שלכם ולהגנת המידע החשוב שלכם!לקוחות C.V.POOL יכולים להנות מחודש מתנה בגיבוי שרתים או מחשבים אישיים. לפרטים ניתן לפנות לנטלי 03-6207373, natali@cvpool.co.il