בשנים האחרונות קשה לגייס עובדים. גיוס עובדים הפך למעמסה רצינית עבור כל בעל עסק שמחפש עובדים. בטח ובטח אם העסק קטן ומשאביו לגיוס העובד מצומצמים. לעסקים קטנים לרוב אין את הכסף לבזבז על מודעות דרושים ואין את הזמן להשקיע בחיפוש עובדים.

כשסי וי פול פנו אלי הייתי סקפטית בתחילה, אבל כשהסבירו לי את השירות הבנתי את היתרון שלהם מיד. מודעת הדרושים שמפורסמת באתר שלהם עוזרת, אבל היא לא העיקר. העיקר הוא שהם מפנים באופן מיידי(כן כן, מיידי) כמות גדולה של קורות חיים שניתן לבחור מתוכם.

לי, שהיה חשוב לגייס עובדים במיידי ועם מינימום זמן וכסף, היה שווה להשקיע את המחיר למשך חודשיים. תוך שבוע וחצי גייסתי את העובדת הראשונה, אבל ידעתי שאסור לי להפסיק לבדוק כי לרוב הגיוס הראשון אינו צולח(לא בדיוק ידעתי, יותר למדתי את זה כשהבחורה המקסימה ממחלקת השירות של סי וי פול אמרה לי את זה כשהתקשרתי לדווח שמצאתי עובדת). אכן כך היה, הגיוס הראשון לא צלח והעובדת עזבה לאחר שבועיים של עבודה ולכן המשכתי עם סי.וי.פול לחודש נוסף.

השתמשתי בטיפים של הבחורה המקסימה ממחלקת השירות שגם שלחה לי בנק שאלות לראיון עבודה שפשוט הציל אותי בראיונות שעשיתי ובחודש השני דיברתי עם כמעט 60 מועמדות שבררתי מתוך המערכת שלכם והצלחתי מתוכן לגייס את המועמדת הטובה ביותר שיצא לי לדבר איתה. החיבור שלנו היה אוטומטי והיא עובדת אצלי עד היום(שנה וחצי!).

לכן, כעת, כשהעסק התרחב ברוך השם, אבקש לחדש לי את המנוי פעם נוספת במסלול הסטנדרט לחיפוש עובדים בתחום הדיגיטל. להודות על השירות המקסים ועל היעילות.

ממליצה בחום, דניאל (עסק בתחום השיווק האורגני).

צוותי היועצים והשירות של החברה ישמח לעמוד לרשותך בכל שאלה. לפרטים ניתן לפנות ל - C.V.POOL בטלפון 03-6207373.